Výrobky z přírodnin

V. ročník soutěže: Nejkrásnější výrobek z přírodnin

Stalo se již tradicí, že na podzim máme v naší škole soutěžní výstavu z přírodnin. Jupíííí! Galerie v naší základní škole se v říjnu ,,opět rozzářila,, výrobky žáků 1. – 6. ročníku.

Byl to již V. ročník, kterého se nyní zúčastnilo kolem 50 dětí. Některé děti zvládly vytvořit výrobek úplně samy. Samozřejmě šlo poznat, ale vůbec nevadilo, když dětem při tvoření pomáhali rodiče či příbuzní, kteří byli nápomocni radou, nápadem nebo přiložili ruku k dílu. Někteří žáci se sešli u někoho z nich doma a tvořili ve dvojicích nebo ve skupinkách. Což je chválihodné.

Poděkování a pochvala patří všem zúčastněným bez rozdílu, jak velký a náročný výrobek vytvořili. Všichni byli odměněni sladkostmi a drobnými dárky.

Porota vyhodnotila výherce v několika kategoriích. Samostatná práce - jednotlivec (T. Matějka, J. a M. Kuničtí, R. Špérová, B. Kuběnová, B. Turzíková, D. Kujová, E. a J. Buckovi) Práce s dopomocí- dítě a rodič (Š. Vlašic, L. Jurkovič, L. Kotásek, M. Schilk, S. Válková, T. a L. Kryštofíkovy, D. Horňáček) Třída s největším počtem zúčastněných – III. A (10 žáků).

Výherci dostali na památku diplom, sladkosti a mohli si vybrat z hlavních cen. Blahopřejeme. Těšíme se na příští rok, na vaše nové nápady…

Mgr. Markéta Labudová