Vodácký výlet žáků 7. A.
Žáci 7. A absolvovali letošní školní výlet na kánoích na řece Dyji, kde se plavili ze Znojma do nedalekých Dobšic. Celá skupina si s touto výzvou poradila velmi dobře, o čemž svědčí překonání 3 jezů bez jediné převrhnuté posádky.
Mgr. Zdeněk Forman