Polonéza žáků devátých tříd

Proběhl školní ples Klubu rodičů.

V sobotu 14. května se v kulturním domě uskutečnil dlouho očekávaný školní ples pořádaný Klubem rodičů při ZŠ a MŠ Mutěnice. Hlavními aktéry tohoto „plesu jara a rozkvetlých květin“ byli žáci devátých tříd, kteří jsou takto (téměř) každoročně uváděni do společnosti. Na jejich slavnostní předtančení polonézy se přišly podívat stovky diváků z řad rodičů, učitelů a přátel školy. Akce probíhala podle již známého scénáře – slavnostní zahájení plesu, polonéza zatančená žáky devátých tříd, sóla žáků s rodiči a učiteli, dámská volenka, losování tomboly a volná zábava. K tanci a dobré náladě hrála skupina Los Playboys.

I když byl školní ples uskutečněn v neobvyklém ročním období, letošní deváťáci i jejich rodiče si odnesli krásné zážitky, na které nikdy nezapomenou.

Ke zdárnému průběhu celé akce přispěli všichni, kteří se na přípravě podíleli. Velký dík patří vedení školy, sponzorům, učitelkám I. Vachové a B. Prátové za nacvičení polonézy a ostatním učitelům, rodičům i samotným žákům.

Mgr. P. Lacinová a žáci 9. ročníku