Výlet do Olomouce

Putování 8. A za historií.

Letos se osmáci vydali na dvoudenní výlet do Olomouce a na hrad Bouzov. Během pobytu v historickém městě žáci se svou tř. uč. Ladou Buchtíkovou a paní asistentkou Blankou Varmužovou obešli několik úžasných památek. Dále se prošli parkem i rozáriem, navštívili Pevnost poznání s jejich bohatým programem, zahráli si mini golf na tamním hřišti s desítkami drah a zažili jarní atmosféru podvečerní Olomouce. Strava byla částečně zajištěna v menze UP, ubytování na univerzitních kolejích. Druhý den jsme pokračovali do historického areálu hradu Bouzov, kde byla na programu zajímavá přehlídka zbraní z husitské doby.

A co o výletu řekli sami žáci: - nejlepší výlet, příště lepší jídlo, - chtělo by to více času, jinak super, - krásná Olomouc i hrad, natáčela se tam pohádka, - spokojenost, radost, - malý rozchod, málo osobního času a moc přestupů, - památky byly bezva, i kebab a jídlo v menze tak 2 - 4/10, maminčina kuchyně je lepší, nestihla jsem svůj referát, což mě mrzí, díky za ochotu výlet uspořádat.